KAKO BITI ODRASLA OSOBA U VEZI

0 out of 5

20,57  (155,00 kn)

Autor: David Richo

Broj stranica: 372

Uvez: meki

Godina izdanja: 2012.

ISBN: 978-953-257-215-5

Dimenzije: 160 x 190 mm

Izdavač: Planetopija

Opis

“Ljubav nije samo osjećaj nego i aktivna prisutnost u vlastitom životu”, kaže David Richo i pojašnjava kako, usmjerivši se na osobni rast i razvoj, pronalazimo zadovoljstvo unutar sebe te postajemo kvalitetnija i ispunjenija osoba. Ostvarujući srodnost i bliskost sa svojom vlastitom dušom, ostvarujemo i kvalitetniju i ispunjeniju vezu.

U nizu kreativnih i interesantnih vježbi, uz primjere iz dugogodišnje psihoterapeutske i savjetodavne prakse, autor nam s produhovljenim humorom pokazuje na koji način možemo osvijestiti strahove i blokade iz djetinjstva i prošlosti koji nas sprečavaju da „… postanemo majstori dobrih odnosa”.

Otkriva nam kako, produbljujući vlastitu sposobnost prihvaćanja i razumijevanja sebe i drugih, možemo uživati u usklađivanju međusobnih ritmova u čarobnom kolopletu muško-ženskih odnosa.

Upit za proizvod KAKO BITI ODRASLA OSOBA U VEZI

    Availability: Nema na zalihi SKU: 000682 Kategorije: , Autor: David Richo

    Autor

    Wendy Walker

    12 Books

    David Richo

    1 Knjiga/e

    Besplatna i brza dostava

    na sve narudžbe iznad 150kn

    Sigurna kupnja

    pouzećem, internet bankarstvom, karticama (jednokratno i do 24 rate)

    Podrška pri kupnji

    021/22 24 63 ili prodaja@harfa.hr

    Radno vrijeme

    PON-PET: 8 do 16h, SUB: 8 do 13h